joomla templates

---

woodstory

---
A+ R A-

O nás

Vítame Vás na našej internetovej stránke www.Woodstory.sk.

Na tejto stránke Vám ponúkame originálny, štýlový celodrevený nábytok z masívneho dreva, ktorý spríjemní Vašu domácnosť, chatu, chalupu, penzion, alebo horský hotel a dodá im jedinečnú štýlovosť. Je len na Vás, či si zvolíte provensálsky, rustikálny, koloniálny, alebo iný štýl.

Pod rukami našich majstrov - stolárov, vznikajú nádherné kusy nábytku. 100% ručná práca našich remeselných majstrov vyrába denne nové a unikátne kusy nábytku, s kvalitnou povrchovou úpravou prírodnými voskami, ktoré vdýchnu, Vášmu interiéru neopakovateľné čaro prírody.
Atmosféru ihličnatého lesa budete cítiť pri každom nadýchnutí.
Všetci naši klienti oceňujú predovšetkým použité materiály, ako výnimočnú ručnú prácu vo všetkých detailoch našich výrobkov. Máte jedinečnú možnosť stať sa majiteľmi našich takmer umeleckých výrobkov.

Ponúkame Vám:

Výnimočnú kolekciu tvorí nábytok vyrobený zo starého recyklovaného ihličnatého dreva, ktoré pochádza z pôvodných starých drevených podláh, dverí, stolov a lavíc nájdených v starých domoch, častokrát zabudnutých a zapadaných prachom na povalách týchto domov. Drevo je starostlivo triedené, sušené a ďalej opracovávané pomocou moderných výrobných metód a povrchová úprava sa pre navodenie klasického vzhľadu vykonáva tradičnými metódami.