Príbeh dreva

Pokračovanie príbehu, ktorý sa začal pred dvomi storočiami. Začali ho starí majstri tesári, ktorí z kvalitného dreva vyrobili hrady a trámy pre stavbu domov vo veľkom meste alebo vodného mlynu na brehu rieky alebo na stavbu vidieckeho domčeka kde žil miestny pernikár so šiestimi deťmi. Príbehy ľudí, ktorí žili a pracovali v týchto stavbách vdýchli do dreva dušu a tá pretrváva v ňom dodnes. Vzhľad dreva je potom ako tvár starého človeka. Je vráskavé a šedé. Zrkadlia sa v ňom zážitky ľudí, ktorí ho sprevádzali na dlhej ceste. Zachráňme tento príbeh, ktorý ovplyvní aj náš život.
- nábytok zo starého dreva vytvára novú atmosféru každého interiéru. Nemusí to byť len vidiecky dom, kde pristane najlepšie. Nájde si miesto aj v modernom interiéry ako soliter, alebo môžeme zariadiť časť domu. Dnešný život je plný kontrastov. Surovina zo starých trámov a hrád je pre výrobu nábytku veľká výzva.  Je potrebné zohľadniť zub času, ktorý sa podpísal na materiály a zároveň zachovať príbeh, ktorý je v dreve zakliaty.

Čaro domova a úžasná atmosféra z ktorej je cítiť dávnu minulosť a súčasnosť zároveň. To sú vlastnosti, ktoré vyžarujú z každého kusa nábytku vyrobeného na mieru podľa vašich požiadaviek  a predstáv.

Naspäť hore